Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 United do t’i ofrojë kontratë të re Machedas

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: United do t’i ofrojë kontratë të re Machedas   Mon Apr 13, 2009 8:36 am

United do t’i ofrojë kontratë të re Machedas


Manchester
Unitedi dëshiron t’ia zgjasë kontratën talentit 17-vjeçar, Federico
Macheda, i cili pritet të fitojë 10.000 funte në javë.
Daily
Mail njofton se ‘Kiko’ aktualisht fiton 400 funte në javë dhe ka bonus
prej 2.000 eurosh për paraqitjet e tija në skuadrën e parë.

Macheda shënoi golin e fitores të shtunën kundër Sunderlandin pas më
pak se një minute inkuadrimi në lojë, dhe po ashtu kishte shënuar golin
e fitores kundër Aston Villas në debutimin e tij, gjë që i ka nxitur
Djajtë e Kuq që ta shpërblejnë italianin.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
United do t’i ofrojë kontratë të re Machedas
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: