Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Cesc: Do të vazhdojmë pa humbje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Cesc: Do të vazhdojmë pa humbje   Mon Apr 13, 2009 8:33 am

Cesc: Do të vazhdojmë pa humbje


Kapiteni i Arsenalit, Cesc Fabregas, thotë se Topçinjtë mund t’i fitojnë të gjitha ndeshjet deri në fund të sezonit.“Kanë
kaluar 18 ndeshje pa humbje në Ligën Premier, dhe ne i kemi premtuar
vetes të mos humbim asnjë ndeshje deri në fund të sezonit”.

“Jam i bindur se mund ta realizomë këtë premtim. Kemi luajtur mirë
gjatë gjithë sezonit, megjithatë kemi marrë kritika negative dhe tash
po e dëshmojmë se ata kanë gabuar”, ka thënë spanjolli.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Cesc: Do të vazhdojmë pa humbje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: