Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Torres i pikëlluar për mungesat e shumta këtë sezon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Torres i pikëlluar për mungesat e shumta këtë sezon   Mon Apr 13, 2009 8:29 am

Torres i pikëlluar për mungesat e shumta këtë sezon


Sulmuesi
i Liverpoolit, Fernando Torres, ka munguar në një pjesë të madhe të
ndeshjeve për Të Kuqtë gjatë këtij sezoni për shkak të lëndimeve të
shpeshta në tendinin e gjurit, megjithatë është shprehur i kënaqur me
golat që ka shënuar.
Vitin e kaluar Torres ishte
golashënuesi më i mirë i Liverpoolit me 33 gola në të gjitha garat dhe
po ashtu pati disa paraqitje të mira me Spanjën, me të cilën u shpallu
kampion i Evropës, mirëpo pësoi disa lëndime të cilat ia kufizuan
paraqitjet këtë sezon.

“Është një frustrim i madh me këto lëndime të shumta. Megjithatë 11
gola në 19 ndeshje të Kampionatit, nuk janë keq. Shpresoj që sezonin e
ardhshëm të jem 100% në formë”, është shprehur spanjolli, për të cilin
Banitez së fundmi ka deklaruar se “po të luante Torres në shumicën e
ndeshjeve këtë sezon, Liverpooli do të ishte në një pozitë më të mirë
në garën për titull”.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Torres i pikëlluar për mungesat e shumta këtë sezon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rrugë të shumta shërimi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: