Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Van Bommel: Ribery dëshiron të luajë për Barcën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Van Bommel: Ribery dëshiron të luajë për Barcën   Mon Apr 13, 2009 8:28 am

Van Bommel: Ribery dëshiron të luajë për BarcënKapiteni
i Bayern Munichut, Mark van Bommel, ka pohuar që bashkëlojtari i tij,
Franck Ribery, ëndërron të transferohet në Camp Nou.
Mesfushori
francez është në shënjestër të disa skuadrave të mëdha evropiane,
mirëpo bavarezët nuk dëshirojnë ta lejojnë largimin e tij nga Allianz
Arena.

“Franck dëshiron të luajë për Barcelonën. Ai është një lojtar i
shkëlqyeshëm, më i miri në Bundesligë dhe loja e tij përshtatet me atë
të Barcelonës”, ka njoftuar ish-lojtari i Barcelonës, Van Bommel.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Van Bommel: Ribery dëshiron të luajë për Barcën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hapja e Syrit të Tretë: Çfarë Illuminati nuk dëshiron që ju të dini

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: