Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Galliani: Milani nuk ka nevojë për rindërtim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Galliani: Milani nuk ka nevojë për rindërtim   Mon Apr 13, 2009 8:27 am

Galliani: Milani nuk ka nevojë për rindërtim


Pas
një tjetër sezoni zhgënjyes, Milani pritet të bëjë ndryshime në
skuadër, ndërsa zëvendëspresidenti Adriano Galliani është i bindur se
ai e di se çka i nevojitet skuadrës së tij.
“Përgjithësisht, nëse dëshiron trofe duhet të kesh një klub të madh, një trajner të mirë dhe një skuadër adekuate”.

“Mirëpo, është vështirë të garosh në blerjen e lojtarëve me skuadrat të
cilat fitojnë dyfish më shumë se ne, siç është Real Madridi, dhe kanë
taksa shumë më të ulëta”.

“Ne duhet të krijojmë një strategji të veçantë. Kemi pasur shumë
probleme me lëndime në muajt e fundit, mirëpo Milani nuk ka nevojë të
rindërtohet”.

“Do të sjellim në skuadër disa emra të mëdhenj, mirëpo ne kemi disa
lojtarët të rinj të cilët po luajnë në skuadra të ndryshme. Unë
vazhdimisht i përcjell Alberto Paloschin, Davide Di Gennaron dhe
Ignazio Abaten, dhe sipas të gjitha gjasave ata do të kthehen në fund
të sezonit”, ka thënë Galliani për Tuttomercatoweb.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Galliani: Milani nuk ka nevojë për rindërtim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: