Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Trezeguet: Është nder të luash për Juventusin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Trezeguet: Është nder të luash për Juventusin   Mon Apr 13, 2009 8:26 am

Trezeguet: Është nder të luash për Juventusin


Sulmuesi
i Juventusit, David Trezeguet, thotë se është nder që e bart fanellën e
Juventusit tash kur i afrohet vitit të dhjetë në Torino.
“Është një nder i madh për mua të luaj për Juventusin”.

“Jam veçanërisht i nderuar që i takoj historisë së një klubi ku kanë
luajtur legjendat e tilla franceze, si Platini dhe Zidane”.

“Kjo skuadër për mua është si një familje, dhe është njëra nga skuadrat
e rralla në Evropë ku luajnë lojtarë të cilët kanë qenë prej kohësh
këtu”, ka thënë Trezegol për “Le Figaro”.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Trezeguet: Është nder të luash për Juventusin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ç’është vlera njerëzore?
» Ku është Zoti?
» Paraja, 'djalli' i ardhur nga barku i Tokes!
» Cka është Shpresa (të shpresuarit)!
» A është jeta vetëm imagjinatë ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: