Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 "IPKO Auto Connection"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: "IPKO Auto Connection"   Sun Mar 29, 2009 1:04 am

"IPKO Auto Connection"
Qee shokk qitu thash ta baj 1tutu qysy me boo auto connection [d.mth wetwetiu mu aktivizu] qitash shkoiim my network pleave me t'djathten edhe shkojmm proporties tashti shkjom te ikona e ipkos prap me t'diathten edhe proporties shkojm opsion edhe too ** jon me tik te v'ndume ja hekn proo aty jon 2 me tik te vndume ja hek edhe ok qitash e qelem prp my network pleace me t'diathten proporties edhe e marrim ikonen e ipkos edhe e qojm te start > programs > startuu edhe e lshojm aty qitsh e ristartojm pc-n edhe do ta shohim qii wet do te aktivizohet rrjeti...

aiit met mira

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
"IPKO Auto Connection"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cfare nenkupton "Shitja e Shpirtit"?
» "Edhe Vdekja qan"
» "Cell Stem Cell" : Qelizat e lëkurës shndërrohen në neurone
» Origjina misterioze e " Disqeve Bi " dhe e " Gurëve Dopra "
» Iluminati, ose "Të Përndriturit"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: