Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.


ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Vetem nje fjal dhe shum tinguj dashurie:P

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Vetem nje fjal dhe shum tinguj dashurie:P   Sun Apr 12, 2009 1:47 pm

Fjala me shum tinguj është Fjala Zemer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Vetem nje fjal dhe shum tinguj dashurie:P
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Toka se shpejti me Diellin e dyte
» Lumturia
» Gjate nates me ndodhin gjera interesante !
» Hoxha: Martohuni me vajzën e xhaxhait, hallës, tezes
» Gjergj Kastrioti - Skënder Beu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bisedë sipas Qejfit :: Bisedë e Lirë-
Kërce tek: