Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.


ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Sa puthje do`tja dhuroonit te dashuri per 5 minuta

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Sa puthje do`tja dhuroonit te dashuri per 5 minuta   Sun Apr 12, 2009 1:46 pm

Nese e kishe pas afer ni person qe e don
Sa puthje ja kishe dhon per 5 minuta????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Sa puthje do`tja dhuroonit te dashuri per 5 minuta
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ate qe ne quajme : Dashuri ...
» Ritual - kthimi i dashurisë së humbur
» Këshilla psikologjike
» HAKI STËRMILLI, kryetari enigmatik i shërbimit sekret shqiptar
» Magjia e zezë dhe e bardhë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bisedë sipas Qejfit :: Bisedë e Lirë-
Kërce tek: