Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si ta masin shpejtesin e internetit tone ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Si ta masin shpejtesin e internetit tone ?   Sun Mar 29, 2009 1:02 am

Qe ne kete site mund te shiko se sa e keni shpejtesin e internetit !!!

http://www.speedtest.net/

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Si ta masin shpejtesin e internetit tone ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dielli dhe fuqia e tij
» NDIKIMI I MUZIKËS
» Skenderbeu ishte një kalorës templar
» Dallimi mes Tokes dhe Marsit
» Planetit tonë po i kanoset rreziku

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: