Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.



 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Ferguson: Ronaldo ka rënë prej forme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Ferguson: Ronaldo ka rënë prej forme   Sun Apr 12, 2009 1:26 pm

Menaxheri i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson, ka njoftuar se ai ka biseduar me Cristiano Ronaldon për formën e dobët që ka shfaqur së fundmi.
“Sunday Mirror” pohon se Fergusonit i ka përfunduar durimi për angazhimin e dobët të portugezit edhe në ndeshje edhe në stërvitje.

Spekulimet vazhdojnë ta lidhin Lojtarin më të mirë në botë për vitin 2008, me një transferim të mundshëm te Real Madridi këtë verë, dhe kjo është arsyeja kryesorë e mos përkushtimit të Ronaldos ndaj Djajve të Kuq, të cilët janë në një pozitë ku rrezikohen të eliminohen nga Liga e Kampionëve, si edhe janë në presion të vazhdueshëm nga Liverpooli në Ligën Premier.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ferguson: Ronaldo ka rënë prej forme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Parashikimi i së ardhmes, ekziston te secili prej nesh
» Kukulla prej dylli
» Magjia e numrave
» Drakula
» Iluzione optike!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: