Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.


ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Paketa e gjuhes shqipe per Vbulletin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Paketa e gjuhes shqipe per Vbulletin   Sun Apr 12, 2009 12:11 pm

Paketa e gjuhes shqipe per Vbulletin

Gjuha shqipe per vbulletin

http://rapidshare.com/files/6667985/albanian.zip By AmIr.i
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Paketa e gjuhes shqipe per Vbulletin
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Misteret e krijimit te Universit
» Gjuhë & letra shqipe
» Pohimet për gjuhën e vjetër shqipe i lënë studiuesit pa fjalë
» Mitologjia në Lahutën e Malcisë
» Top Documentary Films

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: