Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Ndreqe msn Qe e ke prish me coda

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Ndreqe msn Qe e ke prish me coda   Sun Apr 12, 2009 8:05 am

Nqoft se jeni mashtru qe e len ni cod ne undernick te msn, disa thojn
qe del muzika disa te ndrrohet ngjyra ( veq met mashtru me honger )

pra Codi osht kshtu:
Kodi:

n—a_×ay±m—aÃÇáç±Çáß±Çá§ÃaÇ áDZOÇá—±Ç᧱Çár×ÃÇ á+NÇ áLáÇá

por ka edhe tjera code:
psh: qit cod

Kodi:

0

pra qita jon codat qe nese e len ne undernick te mshelet msn edhe o shum problem.

Por gjithmon ka nje zgjidhje

pra kur te hajsh ne fillim nese e ki msn plusin e qel ni tjeter msn edhe e qel te tjetra ( metoda e par ke kjo, por nese harron e nuk e perdor jett qashtu )
veq formati kryn pun tane

Metoda e 2:
shkoni ketu:
Kodi:

C: Documents and Settings EmriPCApplication DataMicrosoftMSN Messenger

pra njehere ja boni ne folder options ja boni show qe me i pa folderat qe jon te fshehur
dhe kur te hyni ktu:
Kodi:

C: Documents and SettingsEmriPCApplication DataMicrosoftMSN Messenger

i kini disa foldera mu numra e ju qata foldera i fshini krejt,
ose ja boni cut dhe past me naj follder tjeter e krijon naj nja ne desktop
dhe i qet past aty

dhe pastaj provon me qel msn
(edhe ska qare pa bo )

nese te qelet msn-ja i merrni apet qato foldera i qet apet te qaj folder qe jon kon dhe kryhet
__________________
Always We Are 1# And We Are The BesT ... !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ndreqe msn Qe e ke prish me coda
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pagjumësia

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: