Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Ky html cod Permban 80 Radio Ne Shqip

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Ky html cod Permban 80 Radio Ne Shqip   Sun Apr 12, 2009 7:08 am

Ky html cod Permban 80 Radio Ne Shqip...Code:
<div align="center">
<iframe src="http://radiokoha.fr/radio_TJERA/Radiot_te_Gjitha.html"
height="165" width="195" marginwidth="0" marginheight="0" frameborder="0" scrolling="No"></iframe>
</div>
__________________
LeKy.=)'s. Profile:

[+]Name: LeKy.=)
[+]Age: 14
[+]Job: Hack3r
Lotacion: Prizren
[+]Hobby: Basket, PC,Hacking
[+]E-Mail amiirii@msn.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ky html cod Permban 80 Radio Ne Shqip
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zbulohet nje shkrim i lashte shqip, 2800 vjet me pare
» Kodi i Hamurabit
» Të përbetuarit, Mallkimet, Urimet në shqip
» Pyetje dhe Përgjigje rreth Budizmit
» Legjenda popullore te ndryshme...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Gjuhe Programuese-
Kërce tek: