Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Sa E Perdorin Alkoholin Te Rinjt Shqiptar!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Sa E Perdorin Alkoholin Te Rinjt Shqiptar!   Sun Mar 29, 2009 12:54 am

Sa e perdorni ju alkoholin dhe sa mendoni qe rinia shqiptare e perdor ne pergjithësi!

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Sa E Perdorin Alkoholin Te Rinjt Shqiptar!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Flamuri - Simboli shqiptar
» Paganizmi shqiptar
» Ylberi në legjenda
» Spiunet Tane! Kush Jane?
» HAKI STËRMILLI, kryetari enigmatik i shërbimit sekret shqiptar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bisedë sipas Qejfit :: Rinia Shqipetare-
Kërce tek: