Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Pershendetje NjeRz

Shko poshtë 
AutoriMesazh
gYchaa

avatar

Postimet : 1

MesazhTitulli: Pershendetje NjeRz   Sat Jan 24, 2009 3:15 am

Tunng NjeRz UN Jom gYchaa
Emri : Kushtrim
Mbiemri : SPahiu
Mosha : 14

Shpresoj qi koM me kaLu miir ktUh m'PrefeRooj
Priaam 132
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: MireSeVjen   Sat Jan 24, 2009 4:21 am

Faliminderit per regjitrimin ne forumin ton dhe shpresojm se do te jete ngroht ne mjedisin tone .Qaste te kendshme

Best Regards
ISNCrew.Ws

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
nobLeMan
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 194
Vendodhja : N'kamenic
Puna / Hobi : Me'CRedit Card

MesazhTitulli: ....   Sun Jan 25, 2009 2:57 am

mir se vjene ne forumin ton qastete kendshme :D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.Isn-Creew.ch
Crespy
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 162

MesazhTitulli: Re: Pershendetje NjeRz   Thu Apr 09, 2009 10:27 am

mir se erDhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje NjeRz   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje NjeRz
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pershendetje ! Mund ta shpjegoje kush kete Ndjesi ?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Qendra e Forumit :: Prezantohu ne Forum-
Kërce tek: